O nas

Witamy

Jesteśmy grupą osób pracujacych w firmie ArCADiasoft związanych z rozwojem programu ArCADia-ARCHITEKTURA. W tym serwisie chcemy się z wami podzielić naszymi uwagami na temat prowadzonych prac nad rozwojem oprogramowania oraz wspierać użytkowników programu w ich codziennej pracy.

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów.

3 komentarze

 • Witam Państwa,

  Od miesiąca pracujemy na ArCADi Arch. W wielkim skrócie fajny program. Mam wiele pytań do niego i uwag. Ale pierwsza rzecz o która chciałbym zapytać to: czy jest możliwość przypisać pisak gr. 0.00 do kreskowania izolacji termicznej??? Myślę że wszędzie szukałem i nie mogę tego odnaleźć.

  Z góry dziękuje za odpowiedź.

  Na pewno będę dzielić się uwagami z codziennego użytkowania programu.

  Fajnie byłoby stworzyć tutaj jakieś forum dla szybszej wymiany doświadczeń. Warto o tym pomyśleć 🙂

  Pozdrawiam

  Paweł

 • Witam, być może coś źle wykonuje ale… generują się błędy których nie rozumiem:
  1. ukrywanie pomieszczeń- jak po ukryciu przywrócić pomieszczenie, nie znajduje żadnego przycisku/opcji,
  2. w trakcie modelowania budynku- pojawił się błąd, który sprawia, że w podglądzie modelu nie mam nic, mimo że rzuty 3 kondygnacji są i jest cały budynek wymodelowany, ale na podglądzie go w ogóle nie widać.
  3. mam dziwny problem, że po otworzeniu pliku z modelem mogę rysować linię, polilinie, okrągi etc. ale po przejściu na inną kondygnację klikając polecenie linia i przy próbie narysowania prostej linii nic nie pokazuje. Tak samo jest z poli czy z okręgami.

 • Nie działa link do artykułu o nazwie „DACH „DWUSPADOWY” NA PROSTOKĄTNYM BUDYNKU — INACZEJ”. Pojawia się błąd o nazwie: „Błąd serwera 404 — Nie odnaleziono pliku lub katalogu. Szukany zasób został usunięty, ma zmienioną nazwę lub jest czasowo niedostępny.” Czy jest możliwość zamieszczenie na stronie filmiku pokazującego jak w programie ArCADia Architektura stworzyć dach do domku jednorodzinnego z lat 80-tych (bryła sześcienna)? Dokładnie chodzi mi o dach tego tupu: http://www.dkprestige-nieruchomosci.pl/photos/d52904615d.JPG – idealnie by było gdyby powstał filmik pokazujący jak stworzyć bryłę całego takiego budynku – razem ze ścianami, fundamentem, dachem, balkonem itp.. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *